صفحه اول معـــرفي خبــــرها پرسش و پاسخ تالار گفتگو دانلود پيونـــدها تماس با ما
 
 
 
 
 
خبــــرها
  » مديريت   » دكتري مديريت ومالي   » مشاوره   » شخصي
  » كارشناسي ارشد مديريت اجرايي و MBA   » كارشناسي ارشد مديريت   » آموزشي   » مهندسي صنايع
  » جالبناك
 
»»»» ليست خبرها ««««
 
دسترسي رايگان دانشجويان به فيلم هاي آموزشي دانشگاههاي معتبر جهان 1396/01/04 13:27:47

 

دسترسي رايگان دانشجويان به فيلم هاي آموزشي دانشگاههاي معتبر جهان
 
اگر علاقمنديد تا با منابع علمي در سراسر دنيا در تعامل باشيد و نيازهاي علمي خود را پوشش دهيد، توصيه مي كنيم سري به سايت هاي اينترنتي زير بزنيد.
 
    1 - كنسرسيوم OpenCourseWare
اين كنسرسيوم كه 200 دانشگاه برتر از نقاط مختلف جهان در آن عضويت دارند و هدف آن، ارائه رايگان دانش به تمام مردم دنيا از طريق مطالب نوشتاري، صوتي و تصويري به صورت آنلاين است، بهترين مكان براي يافتن فيلم‌هاي درسي رايگان است.دانشجويان علاقه مند مي توانند از طريق سايت ocwconsortium.orgبه معتبرترين فيلم هاي آموزشي علمي دسترسي پيدا كنند.
  2 - دانشگاه MIT
با مراجعه به سايت ocw.mit.edu/index.htmمي‌توانيد فهرستي از 1900 رشته كه مطالب آموزشي آن به صورت رايگان ارائه مي‌شود را بر اساس يك طبقه‌بندي موضوعي مشاهده نماييد. با اندكي كاوش در سايت مي‌توانيد دروسي را بيابيد كه نه تنها برايتان جذاب است بلكه مي‌تواند كمك قابل توجهي نيز به پيشرفت شما در دروس تخصصي‌تان نيز بكند. البته توجه داشته باشيد كه همه دروس داراي فيلم نيستند و برخي فقط حاوي مطالب نوشتاري يا صوتي مي‌باشند.
  3 - دانشگاه Yale
مطالب آموزشي ارائه شده در اين دانشگاه، همگي حاوي مطالب تصويري بوده و موضوعات مختلفي را نيز در بر مي‌گيرند. حتماً به فهرست دروس رايگان آنلاين اين دانشگاه در سايت oyc.yale.edu نگاهي بياندازيد
  4 - دانشگاه بركلي كاليفرنيا (UC Berkeley)
اين دانشگاه كه شايد بتوان آن را بهترين دانشگاه دولتي آمريكا ناميد، تعداد قابل توجهي از دروس رشته‌هاي مختلف را به صورت رايگان و آنلاين ارائه مي‌دهد و به محض ارائه درس در دانشگاه مي‌توانيد به نسخه رايگان آنلاين در سايت webcast.berkeley.edu  دسترسي داشته باشيد.
 

 

 
تعداد مشاهده:  2246
 
نظرات
نام:    
ایمیل:     
وب سايت:    
نظر:    
ایمیل من نمايان باشد  
 
  
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به امیر حسام بهروز باشد.
طراحي و پياده سازي توسط شركت مهندسي آتيه پرداز