صفحه اول معـــرفي خبــــرها پرسش و پاسخ تالار گفتگو دانلود پيونـــدها تماس با ما
 
 
 
 
 
خبــــرها
  » مديريت   » دكتري مديريت ومالي   » مشاوره   » شخصي
  » كارشناسي ارشد مديريت اجرايي و MBA   » كارشناسي ارشد مديريت   » آموزشي   » مهندسي صنايع
  » جالبناك
 
»»»» ليست خبرها ««««
 
ثبت نام دانشجويان ورودي جديد دانشگاه تهران سال 94 1394/06/08 00:37:50

ثبت نام دانشجويان ورودي جديد دانشگاه تهران سال 94


كل فرايند ثبت نام در دانشگاه تهران از دو بخش "پذيرش و تشكيل پرونده الكترونيكي" و "ثبت نام حضوري" تشكيل شده است. كه بخش اول آن يعني فرآيند "پذيرش و تشكيل پرونده الكترونيكي" از طريق اين سايت صورت ميگيرد و شامل سه مرحله زير مي باشد.
"پذيرش و تشكيل پرونده الكترونيكي" زماني به اتمام مي رسد كه اين سه مرحله به طور كامل طي شده باشد.
1. مرحله اول: دريافت نام كاربري
در اين مرحله و پس از وارد كردن اطلاعات هويتي خود، نام كاربري اوليه براي مرحله دوم (ثبت نام الكترونيكي) را دريافت مي كنيد.
  • "پذيرفته شدگان مقاطع ارشد و دكتري كه در يكي از مقاطع قبلي خود ، دانشجوي دانشگاه تهران بوده اند و داراي پست الكترونيكي دانشگاه تهران هستند، نيازي به مرحله 1 ندارند و بايد از طريق پست الكترونيكي مستقيما وارد مرحله 2 شوند "
نكته:
چنانچه دانشجوي ورودي جديد از طريق كنكور سرارسري مي باشيد، در صورت فراموشي كد داوطلبي مي توانيد از طريق سايت سنجش به كد داوطلبي خود دست يابيد در غير اينصورت جهت رفع هر گونه اشكال در ورود از اين آدرس به فرم فراموشي كد داوطلبي مراجعه نماييد.
2. مرحله دوم: ثبت نام الكترونيكي
در اين مرحله مستندات لازم را بارگذاري مي نماييد و فرمهاي پذيرش را به صورت الكترونيكي تكميل مي نماييد. در اين مرحله مستندات لازم را بارگذاري مي نماييد و فرمهاي پذيرش را به صورت الكترونيكي تكميل مي نماييد. جهت مشاهده راهنماي مراحل ثبت نام الكترونيكي اينجا كليك نماييد در پايان اين مرحله شماره دانشجويي خود را دريافت نموده و مجوز ورود به سامانه هاي دانشجويي نظير تغذيه و خوابگاه را موقتا و تا زمان انجام ثبت نام حضوري دريافت خواهيد كرد.لازم است تمامي مدارك ثبت نام الكترونيكي را در روز ثبت نام حضوري همراه داشته باشيد.
نكته:
پذيرفته شدگان روزانه غير بومي با نام كاربري موقت و رمز عبور خود و همچنين پذيرفته شدگان مقاطع ارشد و دكتري كه در يكي از مقاطع قبلي خود ،كه دانشجوي دانشگاه تهران بوده اند و داراي پست الكترونيكي دانشگاه تهران هستند نيز مي توانند از طريق پست الكترونيكي اقدام به دريافت خوابگاه نمايند.
3. مرحله سوم: اخذ ايميل دانشگاه تهران
در صورت انجام موفقيت آميز دو مرحله قبل و پس از پذيرش نهايي در ثبت‌نام حضوري مي توانيد پست الكترونيكي دانشگاه تهران را درخواست نماييد. اين پست الكترونيكي كه جايگزين نام كاربري شما نيز خواهد شد مادام العمر به شما تخصيص مي يابد و هويت شما در دانشگاه تهران در حين تحصيل، و پس از آن در دنياي كار شما خواهد بود، لذا در انتخاب آن دقت لازم را بعمل آوريد.
تذكر 1: پذيرفته شدگان محترم مي­بايستي پس از تكميل مراحل 1 و2 در روزهاي ثبت نام حضوري با در دست داشتن مدارك موجود طبق دستور العمل جهت تكميل و تاييد ثبت نام اقدام نمايند.در صورت عدم مراجعه براي ثبت نام حضوري مراحل فوق كان لم يكن شده و مسئوليت تبعات آن با خود آنها مي­باشد.
تذكر 2: ثبت نام حضوري بدون اتمام مراحل 1 و 2 امكان پذير نمي باشد. ولي براي درخواست پست الكترونيكي خود مي‌توانيد در فرصت مناسب از طريق همين سايت اقدام نماييد.
لازم به ذكر است كه كليه خدمات ارايه شده در بستر فناوري اطلاعات در اين دانشگاه مانند تغذيه، خوابگاه و اينترنت با استفاده از سامانه احراز هويت مركزي صورت مي‌گيرد. تا زماني كه درخواست پست الكترونيكي نكرده‌ايد نام كاربري دريافت‌شده از مرحله 1، شناسه شما در اين سامانه خواهد بود و پس از ارسال درخواست پست الكترونيكي، اين نام كاربري به نام كاربري معرفي شده در آدرس پست الكترونيكي شما (قسمت ابتداي آدرس پست الكترونيكي) تغيير خواهد كرد.
تذكر3: براي انجام مراحل سه گانه فوق به نكات زير توجه بفرماييد:
1. براي مرحله اول (دريافت نام كاربري)، نياز به ورود به سامانه با استفاده از شناسه موقت و رمز داريد. شناسه موقت شما همان كد داوطلبي كنكور و رمز آن كد ملي (يا شماره گذرنامه براي اتباع خارجي)است.
2. تاريخ تولد بايد بصورت تاريخ شمسي وارد شود.
3.براي اطلاع از خدمات دانشجويي دانشگاه كه به صورت الكترونيكي عرضه مي شوند به آدرس citc.ut.ac.ir/brochure مراجعه نماييد.
تذكر مهم :
پذيرفته شدگان محترم در صورت بروز هرگونه مشكل مي توانند در ايام غير تعطيل پاسخگويي از ساعت 8 صبح الي 16 عصر با شماره هاي زير با ستاد ثبت نام تماس حاصل نمايند.61112138-61112140-61112127-61112128-88968803 و همچنين مي توانند مشكلات خود را به نشاني پست الكترونيكي Ed_affairs@ut.ac.ir ارسال و نتيجه آن را پيگيري نمايند.
 

تعداد مشاهده:  1809
 
نظرات
نام:    
ایمیل:     
وب سايت:    
نظر:    
ایمیل من نمايان باشد  
 
  
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به امیر حسام بهروز باشد.
طراحي و پياده سازي توسط شركت مهندسي آتيه پرداز